Dam Ci Babciu moje serce

Na naszej stronie, poświęconej piosenkom na Dzień Babci i Dziadka, znajduje się szczególnie urokliwa kompozycja pt. “Dam Ci Babciu moje serce”. Ta piosenka, pełna czułości i dziecięcej niewinności, jest wyrazem głębokiej miłości i szacunku, jakie wnuki darzą swoje babcie.

Słowa utworu opowiadają o prostych, ale pełnych uczucia gestach: od dawania laurki i śpiewania piosenki, po trzymanie za rękę, rozmowy, wręczanie kolorowych kwiatków, aż do uśmiechniętego buziaka. Ten słodki i melodyjny utwór idealnie nadaje się do śpiewania w gronie rodzinnym, na uroczystościach szkolnych czy przedszkolnych, umożliwiając wnukom wyrażenie swojej miłości w prosty, ale znaczący sposób.

Nasza strona oferuje nie tylko teksty, ale i nagrania tej i innych piosenek, co ułatwia naukę i śpiewanie. “Dam Ci Babciu moje serce” to tylko jedna z wielu pieśni w naszym zbiorze, które pomagają uczcić i celebrować wyjątkową rolę babć w życiu wnuków.

Tekst Utworu „Dam Ci Babciu moje serce”

Babciu, Babciu
Przyjmij moje serce
Babciu, Babciu
Czy mogę dać Ci więcej?

Dam laurkę i piosenkę
Mocno chwycę Cię za rękę

Dam Ci spacer i rozmowę
Dam też kwiatki kolorowe

Dam Ci buzię uśmiechniętą
Bo to Babciu Twoje święto!


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił

Najnowsze komentarze na stronie

  1. Pani Marto, tutaj link do nut o które Pani prosiła – https://drive.google.com/file/d/1LF-jwOqLSUTemuR4hXz6FMUHL7OdWRpK/view?usp=sharing Życzymy udanych rubinowych godów!

  2. Przepiękna nieznana mi pieśń mogła by być z sukcesem zaśpiewana na niedzielnej rocznicowej mszy 40 lecie rubinowe gody czy mogłabym…

  3. To wstyd, że przez lata używania tej pieśni w kościele nikt do tej pory się nie zorientował, że nie jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *