Piosenki na zakończenie szkoły

Znajdź doskonałe utwory muzyczne na pożegnanie roku szkolnego

Zapraszamy do naszej kategorii “Piosenki na zakończenie szkoły”, gdzie znajdziesz doskonałe utwory muzyczne idealne na pożegnanie przedszkola, szkoły podstawowej czy szkoły średniej. Nasza kolekcja obejmuje różnorodne piosenki, które pomogą uczniom i nauczycielom wyrazić swoje uczucia i wspomnienia z minionego roku szkolnego.

Piosenki na pożegnanie przedszkola:

 1. Hej przedszkole ukochane
 2. Piosenki maluszka – Mój kolego z przedszkola
 3. Śpiewające Brzdące – Hej przedszkole

Piosenki na zakończenie 8 klasy:

 1. Manchester – Ostatni raz z moją klasą
 2. Maryla Rodowicz – Kolorowe jarmarki
 3. Anna Jantar – Radość najpiękniejszych lat
 4. Eleni – Nasz najpiękniejszy dzień
 5. Halina Kunicka – Lato, lato, lato
 6. Czerwone gitary – Niebo z moich stron
 7. Anna Jantar – Nic nie może przecież wiecznie trwać
 8. Bayer Full – Do widzenia
 9. Marek Grechuta – Dni, których jeszcze nie znamy
 10. Elektryczne Gitary – To jest już koniec
 11. Ryszard Rynkowski – Szczęśliwej drogi już czas
 12. Farba – Chce tu zostać
 13. Stachursky – Samo życie
 14. Ogniska już dogasa blask
 15. Maryla Rodowicz – Ale to już było

Wybierz spośród piosenek na zakończenie przedszkola, 8 klasy i całej szkoły

W naszej bibliotece muzycznej dostępne są piosenki na zakończenie przedszkola, 8 klasy oraz całej szkoły. Pożegnanie roku szkolnego 2022/23 odbędzie się 23 czerwca 2023 zaś zakończenie roku szkolnego 2023/2024 przypada na 21 czerwca 2024.

koniec roku szkolnego

Oferujemy także utwory dedykowane konkretnym grupom wiekowym, takim jak pierwsza klasa czy ostatnia klasa. Nasze piosenki są pełne radości, wzruszeń i pozytywnych emocji, które towarzyszą uczniom podczas rozstania i żegnania szkolnej społeczności.

Wzruszające piosenki na zakończenie szkoły

Wyszukując w naszej kolekcji, znajdziesz piosenki, które idealnie oddają atmosferę kończącego się roku szkolnego. Niezależnie od tego, czy szukasz energicznych i tanecznych utworów, czy też spokojnych ballad, mamy coś dla każdego. Teksty piosenek poruszają tematy takie jak przyjaźń, przygody, wspomnienia, marzenia o wakacjach oraz przyszłych wyzwaniach. Dzięki doborze piosenek przez doświadczoną redakcję naszego serwisu i ponadczasowości wybranych piosenek doskonale będą się one nadawać rówież jako piosenki na zakończenie szkoły średniej.

zakończenie-roku-szkolnego

Odkryj bogaty wybór utworów na uroczyste spotkania i akademie

Nasza kategoria “Piosenki na pożegnanie roku szkolnego” oferuje szeroki wybór utworów, które można odtwarzać podczas uroczystych spotkań, akademii kończących rok szkolny, czy też w przedszkolu podczas żegnania maluchów. Każda piosenka dostępna w naszej kategorii jest starannie wybrana i odzwierciedla ważne chwile i uczucia towarzyszące końcowym etapom nauki.

zakonczenie-roku-szkolnego

Stwórz niezapomniane wspomnienia podczas zakończenia roku szkolnego

Niech nasze piosenki stworzą niezapomniane wspomnienia i dodadzą magicznej atmosfery podczas zakończenia roku szkolnego. Ciesz się tym wyjątkowym momentem, świętując i śpiewając razem z przyjaciółmi, nauczycielami i wszystkimi uczniami. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w przyszłych wyzwaniach i niech te piosenki będą dźwiękiem ich sukcesu i spełnienia. Kiedy nadejdzie czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego, zapraszamy do odwiedzenia naszej podstrony z piosenkami na ten szczególny moment.

FAQ – Piosenki na zakończenie szkoły

Kiedy kończy się rok szkolny 2023/2024?

Koniec roku szkolnego przewidywany jest na 21 czerwca 2024 r.