Taniec dla Babci i Dziadka

Na naszej specjalnej podstronie poświęconej Dniu Babci i Dziadka prezentujemy wyjątkowy wybór piosenek, w tym energiczną i radosną “Taniec dla Babci i Dziadka”. Ta piosenka to serdeczna dedykacja od wnuków dla ich kochanych dziadków, wyrażająca miłość poprzez taniec i zabawę.

Zawiera proste, ale pełne uczucia słowa, zachęcające do wspólnej radości i świętowania. Z rytmicznym refrenem “Hopsa, hopsa, tup, tup, tup” ta melodyjna piosenka wprowadza w radosny nastrój i jest idealna do wspólnego tańca i świętowania. Utwór ten stanowi nie tylko wyraz miłości i szacunku dla babć i dziadków, ale także jest sposobem na zbudowanie mostu między pokoleniami poprzez wspólną zabawę i radość.

Oferujemy nie tylko tekst, ale również nagranie “Tańca dla Babci i Dziadka”, co pozwala na pełne doświadczenie tego wesołego utworu. Jest to idealna piosenka, aby dodać uroczystościom Dnia Babci i Dziadka nieco radości i energii, umacniając rodzinne więzi.

Tekst Utworu „Taniec dla Babci i Dziadka”

Droga Babciu, drogi Dziadku
Bardzo Was kochamy!
I w prezencie tylko dla Was
Taniec wykonamy.

Hopsa, hopsa, tup, tup, tup,
Dookoła obrót zrób!
Hopsa, hopsa, tup, tup, tup,
A na koniec ukłon – siup!


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił

Najnowsze komentarze na stronie

  1. Pani Marto, tutaj link do nut o które Pani prosiła – https://drive.google.com/file/d/1LF-jwOqLSUTemuR4hXz6FMUHL7OdWRpK/view?usp=sharing Życzymy udanych rubinowych godów!

  2. Przepiękna nieznana mi pieśń mogła by być z sukcesem zaśpiewana na niedzielnej rocznicowej mszy 40 lecie rubinowe gody czy mogłabym…

  3. To wstyd, że przez lata używania tej pieśni w kościele nikt do tej pory się nie zorientował, że nie jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *