Data publikacji:

Do Ciebie Panie

Pieśń “Do Ciebie Panie” to głęboko emocjonalna i duchowa kompozycja, która wyraża tęsknotę za Bożą obecnością i wsparciem. Dostępna na naszej stronie w formatach audio i tekstowym, umożliwia słuchaczom wyrażenie własnych uczuć i dążenia do bliskości z Bogiem.

W tekście utworu, dusza wołająca do Pana opisuje swoje pragnienie i lęk, kiedy czuje się oddzielona od Boga: “Do Ciebie Panie woła Dusza moja, Tęskni ciało me. Gdy nie ma Cię, moje serce ogarnia lęk.” To wyznanie wprowadza słuchaczy w stan refleksji nad własnym życiem duchowym i potrzebą Bożej obecności.

Refren pieśni “Jezu, pragnę blisko Ciebie być, Jezu, w Twych ramionach się skryć” podkreśla głęboką potrzebę bezpieczeństwa i miłości, jaką tylko relacja z Jezusem może zapewnić. To wyrażenie pragnienia poznawania Bożej “Słodyczy” każdego dnia i trwania przy Jego sercu dodaje utworowi warstwy intymności i bliskości.

“Do Ciebie Panie” zachęca wszystkich wierzących do poszukiwania i pielęgnowania osobistej relacji z Bogiem. Jest to pieśń idealna dla tych, którzy pragną głębiej zrozumieć i doświadczyć duchowego związku oraz poczucia opieki, które niesie obecność Boża. Zachęcamy do słuchania i medytacji przy tej poruszającej i inspirującej kompozycji.

Tekst Utworu „Do Ciebie Panie”

Do Ciebie Panie woła Dusza moja
Tęskni ciało me.
Gdy nie ma Cię, moje serce ogarnia lęk
Przyjdź dotknij mnie
rozraduj mnie.

Jezu,
pragnę blisko Ciebie być
Jezu, w Twych ramionach się skryć.
Słodycz Twą poznawać co dnia
przy sercu Twym trwać.


Odsłuch utworu “Do Ciebie Panie” poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *