Data publikacji:

O Jezu w Hostii białej

“O Jezu w Hostii białej” to wzruszająca pieśń wykonywana przez zespół Massuana, pochodząca z albumu Pamiątka pierwszej komunii świętej, wydanego w 2018 roku. Utwór ten jest głębokim wyrazem miłości i czci wobec Jezusa ukrytego w Eucharystii, podkreślając Jego obecność pośród nas i wpływ na życie wierzących.

Pieśń rozpoczyna się od słów uznania dla Jezusa, który swoją dobrocią serca zdobył serca ludzi. “O Jezu w Hostii Białej, ukryty pośród nas, Dobrocią serca swego, zdobyłeś serca w nas” – te słowa wyrażają głęboką wdzięczność za miłość i obecność Jezusa w Eucharystii.

Refren “Za miłość Twoją Panie, O jak Cię kochać mam, Tyś Zbawcą mym i Panem, Miłować naucz sam” to serdeczne wyznanie miłości do Jezusa i prośba o naukę miłości, która jest odpowiedzią na Jego nieograniczoną miłość do nas.

“O Jezu w Hostii białej” jest pieśnią, która idealnie wpisuje się w kontekst Pierwszej Komunii Świętej, przypominając o znaczeniu Eucharystii w życiu chrześcijanina. Podkreśla, że Jezus jest z nami każdego dnia, ofiarując swoją miłość i prowadząc nas przez życie. To przesłanie miłości i bliskości z Bogiem, które inspiruje i umacnia w wierze.

Tekst Utworu „O Jezu w Hostii białej”

O Jezu w Hostii Białej, ukryty pośród nas,
Dobrocią serca swego, zdobyłeś serca w nas.

Ref.: Za miłość Twoją Panie
O jak Cię kochać mam,
Tyś Zbawcą mym i Panem,
Miłować naucz sam.

2. Ogromem swej miłości, skruszyłeś serca lód.
Krwią Swoją Przenajświętszą, obmyłeś duszy brud.


Odsłuch utworu “O Jezu w Hostii białej” poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *