Pan Tik Tak

Na naszej stronie znajdziecie piosenkę “Pan Tik Tak”, znaną z popularnego programu telewizyjnego dla dzieci. Program “Tik-Tak” miał swoją premierę w 1982 roku i szybko zyskał ogromną popularność wśród najmłodszych widzów.

Piosenka “Pan Tik Tak” to wesoła i rytmiczna melodia, która opowiada o przygodach głównego bohatera programu, Pana Tik-Taka (w tej roli Andrzej Marek Grabowski), który jest symbolem czasu i zegara. Piosenka ta, ze swoim charakterystycznym refrenem “tik tak tik tak”, jest nie tylko łatwa do zapamiętania, ale także wprowadza dzieci w świat czasu i rytmu. Program “Tik-Tak” miał charakter muzyczno-dydaktyczny, a piosenka “Pan Tik Tak” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych elementów tego programu.

Zapraszamy do odsłuchania “Pan Tik Tak” na naszej stronie, gdzie dostępny jest zarówno tekst, jak i melodia piosenki. Jest to doskonała okazja, aby wprowadzić dzieci w świat muzyki oraz nauki o czasie w zabawny i edukacyjny sposób.

Tekst Utworu „Pan Tik Tak”

Ja jestem Pan Tik-Tak,
Ten zegar to mój znak.
Tak tak tak to Pan Tik-Tak,
Zegar to jego znak.
Tak tak tak to Pan Tik-Tak,
Zegar to jego znak.
Tik tak tik tak tik tak
Tik tak!


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił

Najnowsze komentarze na stronie

  1. Pani Marto, tutaj link do nut o które Pani prosiła – https://drive.google.com/file/d/1LF-jwOqLSUTemuR4hXz6FMUHL7OdWRpK/view?usp=sharing Życzymy udanych rubinowych godów!

  2. Przepiękna nieznana mi pieśń mogła by być z sukcesem zaśpiewana na niedzielnej rocznicowej mszy 40 lecie rubinowe gody czy mogłabym…

  3. To wstyd, że przez lata używania tej pieśni w kościele nikt do tej pory się nie zorientował, że nie jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *