Sanna

“Sanna” jest to piosenka dla dzieci która przenosi młodych słuchaczy w świat zimowych przygód. Ta pełna radości piosenka opisuje podróż sankami przez zasypane śniegiem krajobrazy. Dźwięk dzwoneczków na saniach tworzy wesołą melodię, która idealnie oddaje atmosferę zimowej zabawy. “Sanna” to utwór, który celebruje piękno zimy i radość płynącą z jazdy sankami.

W tekście piosenki słyszymy dźwięk dzwonków i parskań radosnego konia, co dodaje piosence dynamiki i sprawia, że staje się ona ulubioną zimową piosenką dla dzieci. Zasypane pola i biała droga prowadząca w nieskończoność są doskonałym tłem dla wyobraźni dzieci, a zarazem okazją do nauki o sezonach i zimowych aktywnościach.

Zapraszamy do odsłuchania “Sanny” i śpiewania razem z nami. Ta piosenka to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w zimowy nastrój i zachęcenie ich do aktywności na świeżym powietrzu. Przygotujcie się na wesołą przygodę w śnieżnym świecie!

Tekst Utworu „Sanna”

Zima, zima, zima
pada, pada śnieg.
Jadę, jadę w świat sankami,
sanki dzwonią dzwoneczkami:
Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń, dzyń.

Jaka pyszna sanna,
parska raźno koń.
Śnieg rozbija kopytami,
sanki dzwonią dzwoneczkami:
Dzyń, dzyń, …

Zasypane pola,
w śniegu cały świat.
Biała droga hen, przed nami,
sanki dzwonią dzwoneczkami:
Dzyń, dzyń, ..


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił

Najnowsze komentarze na stronie

  1. Pani Marto, tutaj link do nut o które Pani prosiła – https://drive.google.com/file/d/1LF-jwOqLSUTemuR4hXz6FMUHL7OdWRpK/view?usp=sharing Życzymy udanych rubinowych godów!

  2. Przepiękna nieznana mi pieśń mogła by być z sukcesem zaśpiewana na niedzielnej rocznicowej mszy 40 lecie rubinowe gody czy mogłabym…

  3. To wstyd, że przez lata używania tej pieśni w kościele nikt do tej pory się nie zorientował, że nie jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *