Ćwierkają wróbelki

Na naszej stronie znajdziesz urokliwą piosenkę dla dzieci pt. “Ćwierkają wróbelki”, która swoim radosnym motywem idealnie wpisuje się w codzienną rutynę najmłodszych. Piosenka ta, pełna czaru i prostoty, opowiada o porannych przygotowaniach do szkoły małej Marysi, która, w otoczeniu ćwierkających wróbelków, wybiera się na edukacyjną przygodę.

Tekst “Ćwierkają wróbelki” to doskonały sposób na wprowadzenie dzieci w świat szkolnych obowiązków, pokazując, że nauka może być równie wesoła i ekscytująca, jak poranne rozmowy z ptakami. Melodia piosenki, prosta i wpadająca w ucho, sprawia, że jest ona łatwa do zapamiętania i śpiewania nawet dla najmłodszych.

Oferujemy dostęp do tekstu piosenki oraz możliwość jej odsłuchania, co umożliwia rodzicom i nauczycielom łatwe włączenie jej do edukacyjnych aktywności z dziećmi. “Ćwierkają wróbelki” to idealna piosenka na poranek, zachęcająca dzieci do radosnego rozpoczęcia dnia i odkrywania wiedzy. Zapraszamy do wspólnego śpiewania i cieszenia się każdym dniem nauki z naszą piosenką!

Tekst Utworu „Ćwierkają wróbelki”

Ćwierkają wróbelki od samego rana
– Ćwir, ćwir. Dokąd idziesz Marysiu kochana?
Ćwir, ćwir. Dokąd idziesz Marysiu kochana?

A Marysia na to, śmiejąc się wesoło
– Szkolny rok się zaczął, więc idę do szkoły.


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił

Najnowsze komentarze na stronie

  1. Pani Marto, tutaj link do nut o które Pani prosiła – https://drive.google.com/file/d/1LF-jwOqLSUTemuR4hXz6FMUHL7OdWRpK/view?usp=sharing Życzymy udanych rubinowych godów!

  2. Przepiękna nieznana mi pieśń mogła by być z sukcesem zaśpiewana na niedzielnej rocznicowej mszy 40 lecie rubinowe gody czy mogłabym…

  3. To wstyd, że przez lata używania tej pieśni w kościele nikt do tej pory się nie zorientował, że nie jest…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *