Data publikacji:

Dobry Jezu, a nasz Panie

Zapraszamy na naszą stronę, gdzie znajdziesz najpopularniejszą pieśń pogrzebową, “Dobry Jezu, a nasz Panie.” To utwór o głębokim i duchowym przesłaniu, często wykonywany podczas uroczystości pogrzebowych oraz w dniu Wszystkich Świętych. Słowa “Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie” oddają modlitewną prośbę o wieczny odpoczynek dusz zmarłych.

Ta pieśń jest źródłem duchowego wsparcia i pociechy dla wielu ludzi. Tekst niesie ze sobą nadzieję na wieczną światłość i wspólnotę ze Świętymi. “Gdzie królują wszyscy Święci” podkreśla pragnienie bycia w bliskości Boga i zjednoczenia z Nim na wieki wieków.

Na naszej stronie nie tylko znajdziesz tekst “Dobrego Jezu, a nasz Panie,” ale także możliwość jej odsłuchania, co pozwoli Ci jeszcze głębiej przeżyć emocje z nią związane. To miejsce, w którym możesz znaleźć duchową harmonię i modlitewny spokój. Odwiedź naszą stronę i pozostań w związku z duchowym wymiarem tej wyjątkowej pieśni, która towarzyszy wielu w trudnych chwilach i dniu Wszystkich Świętych.

Tekst Utworu „Dobry Jezu, a nasz Panie”

Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie.
Światłość wieczna niech im świeci,
gdzie królują wszyscy Święci.
Gdzie królują z Tobą, Panem, aż na wieki wieków.
Amen.


Posłuchaj utworu poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *