Data publikacji:

Ojcze chwała Tobie

“Ojcze chwała Tobie” to pieśń pełna głębokiej wiary i oddania, wykonana przez zespół Massuana. Utwór ten, zawarty na albumie Pamiątka pierwszej komunii świętej z 2018 roku, jest prostą, ale potężną modlitwą skierowaną do Trójcy Świętej: Ojca, Syna i Ducha Świętego.

Pieśń rozpoczyna się od słów uwielbienia skierowanych do Ojca, wyrażając gotowość oddania Mu swojego życia i miłość. “Ojcze, chwała Tobie, Swe życie składam Tobie, Kocham Ciebie” – te słowa są wyrazem głębokiej relacji z Bogiem, opartej na zaufaniu i miłości. W kolejnych zwrotkach podobne wyrazy uwielbienia kierowane są do Jezusa i Ducha Świętego, podkreślając jedność i równość wszystkich Osób Trójcy Świętej w akcie oddania i miłości.

“Ojcze chwała Tobie” jest pieśnią, która doskonale wpisuje się w kontekst Pierwszej Komunii Świętej, przypominając o fundamentalnej prawdzie wiary chrześcijańskiej, jaką jest Trójca Święta. Uczy młodych ludzi, że życie chrześcijańskie to ciągłe oddawanie chwały Bogu i żyjąc w miłości z Nim.

Ta pieśń jest przypomnieniem, że nasze życie jest darem od Boga i powinno być Mu ofiarowane jako wyraz naszej miłości i wdzięczności. To prosta, ale głęboka modlitwa, która może być inspiracją do codziennego życia w bliskości z Bogiem.

Tekst Utworu „Ojcze chwała Tobie”

Ojcze, chwała Tobie,
Swe życie składam Tobie,
Kocham Ciebie.

Jezu, chwała Tobie,
Swe życie składam Tobie,
Kocham Ciebie.

Duchu, chwała Tobie,
Swe życie składam Tobie,
Kocham Ciebie.


Odsłuch utworu “Ojcze chwała Tobie” poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *