Data publikacji:

Spójrz Ojcze nasz

“Spójrz Ojcze nasz” to pieśń pełna głębokiej modlitwy i zawierzenia, wykonana przez zespół Massuana. Utwór ten, zawarty na albumie Pamiątka pierwszej komunii świętej z 2018 roku, jest wyrazem pragnienia bycia w bliskości z Bogiem Ojcem i prośbą o Jego obecność w życiu każdego dnia.

Pieśń rozpoczyna się od wezwania do Ojca, aby spojrzał na przybyłych, którzy pragną spotkać Go i podzielić się z Nim swoimi myślami i uczuciami. “Spójrz Ojcze Nasz, dziś przyszliśmy tu, by spotkać Cię, powiedzieć parę słów” – te słowa podkreślają intymny charakter relacji z Bogiem, opartej na zaufaniu i miłości.

W dalszej części pieśni wierni ofiarowują Bogu “gorące serca dzieci Twych”, prosząc, aby rozpalał je ogniem swojej miłości każdego dnia. To prośba o duchowe prowadzenie i umocnienie w wierze, aby serca wiernych były zawsze blisko Boga i pełne Jego miłości.

“Spójrz Ojcze nasz” jest szczególnie znacząca w kontekście Pierwszej Komunii Świętej, przypominając młodym ludziom o znaczeniu modlitwy, miłości Bożej i potrzebie otwierania serca na obecność Boga. Pieśń ta zachęca do budowania osobistej relacji z Bogiem, która jest fundamentem życia duchowego.

Wykonanie przez zespół Massuana dodaje tej pieśni wyjątkowego charakteru, czyniąc ją ważnym elementem nie tylko uroczystości Pierwszej Komunii Świętej, ale również codziennej modlitwy i refleksji nad własną wiarą.

Tekst Utworu „Spójrz Ojcze nasz”

Spójrz Ojcze Nasz, dziś przyszliśmy tu,
by spotkać Cię, powiedzieć parę słów.
By przyjąć Cię do serc i do domów,
byś z nami był po wszystkie dni. /2x

Dziś, Ojcze Nasz, przynieśliśmy Ci
gorące serca dzieci Twych.
Rozpalaj je wciąż ogniem swej miłości,
niech będą Twe po wszystkie dni. /2x


Odsłuch utworu “Spójrz Ojcze nasz” poprzez YouTube poniżej

Wpis zamieścił:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *